ANASAYFA


[enlarge_text]

*
[rps]
*

BASBAKAN ERDOGAN ABD'DE

***********FLASH*********** FLAŞ*********** FLASH*********** 

SN. BAŞBAKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

TEŞEKKÜR EDİYORUM ÇÜNKÜ www.dusunceatolyesi.com SİTEMİZİN EN FAAL VE EN AKTİF TAKİPÇİLERİNDEN BİR TANESİ DE KENDİLERİ.

NEREDE İSE HER 5-10 DAKİKADA BİR GİRİYORLAR VE YENİ YAZILAN MAKALELERİ VE HATTA MAKALELERE YAZILAN YORUMLARI BİLE BİRER BİRER OKUYORLAR. 

BU DEDİKLERİME BİR ÖRNEK VERMEK GEREKİRSE; SN. BAŞBAKAN (ADINA) SADECE 2 GÜN İÇİNDE 286 MAKALE SAYFASINA 1,687 KEZ ERİŞİM SÖZ KONUSU. EYLÜL AYI İÇİNDEYSE 1,372 SAYFAYA 8,684 DEFA ERİŞİM GERÇEKLEŞMİŞ.

KÜÇÜK BİR AYRINTI AMA BAŞBAKANLIKTA BU BİRİMİN-BAŞBAKANLIK BİLGİ İŞLEM BAŞKANLIĞI’NIN BAŞINDAKİ KİŞİNİN ADI DA HAKAN ÖZFİDAN :))))))) VALLAHİ DOĞRU YAZDIM HAKAN ÖZFİDAN. 

SİZ DOSTLAR SAYESİNDE BU SİTE AKIL VE YÜREK İMECESİNİN GERÇEKLEŞTİĞİ VE SN. BAŞBAKAN DAHİL HERKESİN SÜREKLİ TAKİP ETTİĞİ BİR ‘THİNK TANK’ MERKEZİ OLMAK TEMENNİSİ, GAYRETİ VE DUASI İLE YOLUNA DEVAM EDECEKTİR EFENDİM!..

LogIP

AŞAĞIDAKİ DAİREVİ HELOZONİK TUNELİN TAM ORTASINA LÜTFEN 2 DAKİKA KADAR GÖZÜNÜZÜ HİÇ AYIRMAKSIZIN ODAKLANIN / BAKIN. SONRA DA ÇEVRENİZE BİR BAKIN NE(LER) GÖRECEKSİNİZ?

göz yanilmasi

BİZ, SİZE YAŞADIĞIMIZ HAYATTA DAYATILAN VE GERÇEKMİŞ GİBİ ZORLA ÖĞRETİLEN / DAYATILAN YALANLARIN ARKASINDAKİ GERÇEKLERİ GÖSTERMEYE TALİBİZ. ZOR OLSA DA BUNU BERABERCE YAPABİLECEĞİMİZE İNANIYORUZ.

fikir‘DÜŞÜNCE ATÖLYESİ’NDE DAHA ÇOK MAKALELER / YORUMLAR VE DEĞERLENDİRMELER BULACAKSINIZ. ÇÜNKÜ BURADAKİ MAKALELERDE OKUYACAĞINIZ DEĞERLENDİRMELER, BAŞKA YERLERDE OL(A)MAYAN, BİR DİĞER ANLATIMLA BULAMAYACAĞINIZ ANALİZLER OLACAK…

EĞER DÜŞÜNCE ATÖLYESİ’NİN İÇİNDE SÖRF YAPARKEN AKLINIZA TAKILANLAYA DA BURADA ARAYIP DA BULAMADIKLARINIZ OLURSA, LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Kİ; SİZE YARDIMCI OLALIM.  

E-MAIL: dusunceatolyesitr@gmail.com

TWITTER:

@dusunceatolye

@onderaytac 

imagesCAEE3A46

‘DÜŞÜNCE ATÖLYESİ’NDEN KAYNAK GÖSTERMEDEN YAPILACAK ALINTILAR HEM ALLAH HUZURUNDA HEM DE YASALARLA YARGI SÜRECİNDE SORUMLULUK GE(REK)TİRİR.

YAZILARIN ALTINDA YAPACAĞINIZ YORUM VE DEĞERLENDİRMELER ELE ALINAN KONUNUN ÇOK DAHA İYİ ANLAŞILMASI VE TARTIŞILMASI İÇİN KATKI SAĞLAYACAKTIR.

HANGİ YAZARIN YAZILARINA GÖZ GEZDİRMEK İSTİYORSANIZ SİTE İÇİ ARAMA MOTORUNA ONUN İSMİNİ YAZARAK O KİŞİNİN BÜTÜN MAKALELERİNE KAVUŞABİLİRSİNİZ.

1346276135906.gif

ARO

ACADEMIC RESEARCH ORGANISATION

nots

93 thoughts on “ANASAYFA

 1. Hocam anladık twittered block yedik sebebini 3-4 kez mail atarak sorduk mail dönmedin. Dünde bir soru bir yazı attım gene dönmedin. Yoksa mail adresimidemi blockladın nedir mevzu anlamış değilim?

 2. Ben bu yusuf__alper şahsı hatırlamıyorum ama baktım engellemişim… Mutlaka bir sataşma vb şeyler olmadan asla blocklamam.. yusufalper02 benim.. Ya bir Fake durum veya Sataşma yoksa durduk yere seni ne diye blocklamışız merak ediyorum.. Günde kaç kişi ile muhatap oluyoruz, unutmamız da normal.. Dediğim gibi Blocklamak için ya sataşma veya başka bir durum olmuştur.. Aksi halde en zıt düşüncedeki insanlarla bile sohbet ediyoruz twitter’da.. Ve yine Önder abi defaatle şahit olmuşum ki birisini blocklamadan önce defaatle uyarıyor ve sonra blockluyor.. Bir haksızlık yapıldığı kanaatinde değilim..

 3. Ben de blocklanan bir diger takipcinizim. Bence siz tweeter da cok fazla vakit gecirdiginiz ve cok fazla insanla muhattab oldugunuz icin gergin oluyorsunuz. Ve anlamadan dinlemeden blockluyorsunuz. Hani birlikte insanlarin egosunu yerden yere vuruyoruz, ama sizin insanlari zanlariniza gore blocklamaniz da bir ego uzantisi.
  Insanlara(ozellikle luzumsuz gozuken inslanlara) daha az cevap verip, tespitlerinize yogunlassaniz bence daha verimli ve daha az kirici olurdu. Vesselam.. Bu arada siz beni blocklayinca ben de sizi blockladim.. Gidere gider dedim yani..:) Dusunuyorum karsilikli ne kazandik..Sizi bilmem ben tespitlerinizden mahrum kaldim..

  • Haklısın hocamda USTA’da kınadığı ne varsa hepsi var malesef.
   “Kınadığınız şey başınıza gelmeden ölmezsiniz” Hadis-i Şerif

   • Sövüp saymanın hiçbir sevabı yoktur

    Hakaretin sevap olduğuna dair Kur’an-ı Kerim ve Sünnet-i Sahiha’da herhangi bir beyan bulunmadığına işaret eden Hocaefendi, “Firavun gibi tiranlara sövülmesi ve onlara lanet edilmesi gerektiğine dair bir emir de söz konusu değildir. Firavun Ramses’e, Amnofis’e, İbn’üş Şems’e, Sezar’a, Napolyon’a, İskender’e söveceğinize dair ne Kur’an-ı Kerim’de, ne Sünnet-i Sahiha’da ne de o büyüklerin kitaplarında hiçbir şey yoktur.

    Sövüp saymanın hiçbir sevabı yoktur.” Sövme nedir? sorusu üzerinden hassasiyet sınırını da gösteren Hocaefendi hafifsenen bu hususa dair şu noktalara işaret etti, “Sövme nedir? Allah cezanı versin, bağışlayın, bu fuhuş isnadı demek değildir, Allah belanı versin, Allah seni kahretsin, özür dilerim, densiz insan filan… Aksine, sövmeler saymalar, sövüp saymalara yatırım demektir.

    Kötülere sövüp saymak yerine onlar hakkında bile “Allahım kalblerimizi ve onların kalblerini ıslah eyle” duasında bulunmak fazilettir. İnsanlığın İftihar Tablosu (aleyhi ekmelüttehâyâ) belki çok incindiği anlarda Mevlâ-yı Müteâl’e halini arz ederek O’nun rahmetine sığınmış; fakat insanlara karşı hep şefkat tavrı ortaya koymuş, Uhud’da başı yarıldığı, dişi kırıldığı zaman bile “Allahım kavmimi affet, hidayet buyur, çünkü onlar beni bilmiyorlar!” diye dua etmişti.”

 4. Selamunaleykum Hocam , ismim Yusuf Alper twitter da ise yusuf__alper, twitter da sizi takip eden fikirlerinizden faydalanan ve yeri geldiğinde soru soran biriydim ta ki twitter da sanırım samimiyetinizin olduğu, kendisini dünyada tek yusuf alper kendisi olarak gören bir zatın benim kendisinin adına sahte hesap açtığımı düşünerek , benim soruma cevap verdiğinizi görüp hocam kim bu klonlanmış kişi nerden türüyor bunlar diyene kadar, siz de bu yanlışı ciddiye aldınız ve sayfanızda bana yav..k diye hitab ettiniz hem beni takip eden dostlarıma hem de takipçilerinize karşı beni rencide ettiniz ve kendimi izah etme şansı vermeden blocklamışsınız sevdiğim okuduğum takip ettiğim birinden durup dururken sırf ismim yusuf alper olduğu için bu tarz bir hakaret işitmek inanın beni çok üzdü hem sizin hemde yusufalper02 kullanıcı adlı zatın sanırım benden bir helallik isteme durumu söz konusu bir hayli üzdünüz su i zannınızla.

  • Böyle bir şey varsa gerçekten de özür dileriz ve hemen de telafi ederiz. İlginize ve açıklamalarınıza çok teşekkürler.

 5. “…SİZE YAŞADIĞINIZ HAYATTA DAYATILAN VE ZORLA ÖĞRETİLEN YALANLARIN ARKASINDAKİ GERÇEKLERİ GÖSTERMEYE TALİBİZ. ZOR OLSA DA BUNU BERABERCE YAPABİLECEĞİMİZE İNANIYORUZ. VAR MISINIZ?” diyorsunuz…da… sizin göstermeye talip olduğunuz gerçeklerin, gerçekten gerçek olduğunu nasıl bilebiliriz? Tuzun dahi koktuğu bir çağda “yeni müslüman” inşacılarının statik sağlamlıklarının bu kadar kolay olacağı mı düşünülüyor? … Bence sizin, gerçeklerin serimlenebilmeleri açısından birazcık kanıtlanmaya dolayısıyla şiddetli tepkiler çekmeye ve üzülmeye ihtiyacınız var. Altın tabak içindeki sunumuna bakarak pek çok yalanın gerçek kabul edilmesi yanlışlığından kaynaklanmıyor mu bunca Müslüman aldanışı? Samimiyetinize güvendiğim düşüncesindeyim. Umarım bireysel irdeleme dünyası kurmak zorunda kalan Müslüman prototiplerinin toplumsal irdeleme katılımına vesile olursunuz. Dualarımla…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>